Hakkımızda

Hakkımızda

2007’de kurulan PANAROMİK ASANSÖR Ortaklığı ile kurulduğu günden bu güne birçok başarılı projede yer almıştır.ddd

Yer aldığı projelerde insan asansörleri, makine daireli ve makine dairesiz klasik asansörler, hidrolik sistem asansörleri, yük asansörleri, hastane asansörleri, araba asansörleri,engelli asansörleri, yürüyen merdiven sistemleri, yürüyen band sistemleriyle konutlar, hastaneler, alışveriş merkezleri,  gibi birçok yaşam alanında hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

2015 Yılı itibari ile firmamız MEZOPOTAMYA ASANSÖR ve MÜHENDİSLİK  olarak faaliyetlerine yeni bir ortak girişim ile VAN da devam etmektedir.

Teknik hizmet kalitesini en üst düzeyde tutan, can ve mal güvenliği açısından verilen hizmetin sağlam,kullanışlı,güvenilir olmasına gerekli özeni göstermektedir.

Misyonumuz

Modern yaşamın getirdiği yapı içi ulaşım gereksinimleri karşılamak için;

Güncel standartlara uygun ve kaliteli,

Müşterinin ve projenin gereksinimlerini kesin bir şekilde karşılayacak, asansörler ve yürüyen merdivenler tesis etmek.Dürüstlüğün ve müşteri odaklılığın temel alındığı üstün nitelikli hizmet süreçleri oluşturarak; insanların güvenli ve kesintisiz bir şekilde, asansör ve yürüyen merdiven kullanmalarını sağlamak..
Vizyon

Müşteriler, hissedarlar, çalışanlar, çözüm ortakları sektör için sürekli değer üreterek, asansör ve yürüyen merdiven sektöründe, önde gelen firmalardan biri olmak.